Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/users/masaz/public_html/show_art.php on line 71
Masażer wibracyjny vibeTouch - INTER-REST

Masażer wibracyjny vibeTouch

Masażer wibracyjny vibeTouch

• Poprawia krążenie krwi.
• Zmniejsza chroniczne napięcie i bóle mięśni.
• Odpręża i usuwa zmęczenie.

masażer wibracyjny

vibeTouch to kompaktowy, lekki i poręczny masażer, który dzięki kojącym wibracjom przyniesie prawdziwą ulgę napiętym i bolącym mięśniom. Punktowa głowica masująca pozwala na precyzyjne dotarcie nawet do najgłębszych partii usztywnionych mięśni, a 3 wymienne nakładki zapewniają różnorodne doznania podczas masażu całego ciała.

ibeTouch pomaga szybko i bez zbędnego wysiłku usunąć bóle i napięcie mięśni. Ergonomiczna budowa oraz wymienne, elastyczne nakładki masujące zapewniają doskonały komfort używania i efektywny masaż całego ciała.

Wymienne nakładki masujące

vibeTouch posiada 3 wymienne nakładki na głowicę masującą, pozwalające na wszechstronny i komfortowy masaż, dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wszystkie nakładki doskonale sprawdzą się masując szyję, ramiona, plecy, uda, łydki oraz spodnią część stóp. vibeTouch skonstruowany został tak aby energia masująca skupiała się na głowicy masującej, a nie na rękojeści.

Dwie prędkości do wyboru
Masażer vibeTouch posiada dwa tryby prędkości, dostosowane do różnych potrzeb. Większa wibracja umożliwia szybki i efektywny odpoczynek zmęczonych mięśni, podczas gdy wolniejsza prędkość jest łagodna i relaksująca.

Pobudzający masaż wibracyjny
Masaż wibracyjny przenika głębokie warstwy mięśniowe, skutecznie usuwając napięcie i sztywność. Wibracja pobudza krążenie krwi, poprawiając tym samym samopoczucie.

Korzyści płynące z używania vibeTouch:

  • Poprawia krążenie krwi.
  • Zmniejsza chroniczne napięcie i bóle mięśni.
  • Odpręża i usuwa zmęczenie.

Dane techniczne:

Napięcie: AC 220-240V 50/60 Hz
Moc: 15 W
Wymiary opakowania (dł. x szer. x wys.): 475 x 85 x 150 mm
Przewód sieciowy: ok. 1,5 m
Waga: 0,8 kg

Gwarancja 24 miesiące

 

strony internetowe, sklepy internetowe